Корзина
20 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
+380 (44) 334-50-94
+380 (44) 334-50-94
+380444955300
+380660131493
сервисный центр

Hoshizaki - світовий лідер у виробництві льоду

Якість льоду має таке ж значення, як і основні інгредієнти, методи приготування напою та обраний посуд.

05.02.20

Жоден коктейль або інший напій не обходиться без льоду. Він виконує дуже важливу функцію - підтримання потрібної температури.

Японська компанія Hoshizaki випускає сучасні, якісні та функціональні льодогенератори, що користуються великою популярністю в світі.

Лід від Hoshizaki - кристально чистий, високої щільності, ідеальної форми та розміру. Від дуже повільно тане, що дозволяє використовувати його при приготуванні елітних напоїв, які вкрай небажано розбавляти водою, щоб зберегти смак напою.

Завдяки різноманітності моделей різної продуктивності, льодогенератори Hoshizaki відмінно підходять для установки як в невеликих барах і ресторанах, так і на виробничих підприємствах, що випускають харчову продукцію (м'ясо, рибу), торгових мережах.

Hoshizaki включає в себе льодогенератори для виробництва кубічного льоду від «Естра маленького» (6гр) до масивного «Подовженого куба» (240гр). Льодогенератори виробляють 17 унікальних форм льоду, серед яких лід самої незвичайної форми: сфери, зірки, серця, циліндр, півмісяць і гранульований лід.

Гранульований лід представлений різної щільності: від менш щільних пластівців до дуже щільних.

Льодогенератори Hoshizaki створені спеціально для виробництва гігієнічно чистого льоду. Всі поверхні, що контактують з водою і льодом, виконані з нержавіючої сталі, а сама система виробництва льоду ізольована і захищена від проникнення бактерій. Кожна нова порція льоду формується зі свіжої води.

Особливу увагу компанія приділяє питанням зменшення споживання води, холодоагенту, електроенергії, що дозволяє скоротити витрати на ресурси.

Безшумні і потужні компресори працюють ефективно та надійно, не вимагають постійного ремонту або дорогих комплектуючих.

Асортимент продукції компанії Hoshizaki представлений льодогенераторами різних типів, бункерами для завантаження льоду, камерами для шокової заморозки та охолодження продуктів, системами транспортування льоду, дробарками, холодильними вітринами та холодильними шафами і вітринами.

Для отримання більш детальної інформації та оформлення замовлення звертайтеся:

тел.:    (044) 495-53-00, (044)334-50-93

e-mail: horeca@merx.ua

Другие новости