Корзина
19 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
+380 (44) 334-50-94
+380 (44) 334-50-94
+380444955300
+380660131493
сервисный центр
  • MERX HoReCa
  • Новости
  • iCombi Pro - нова лінійка інтелектуальних пароконвектоматів від RATIONAL

iCombi Pro - нова лінійка інтелектуальних пароконвектоматів від RATIONAL

Новий погляд на ефективність. Все, щоб гарантувати найкращий результат.

10.05.20

iCombi Pro - це не просто новий дизайн, це представник обладнання нового покоління та новий погляд на ефективність.

Він став на порядок «розумнішим» своїх попередників, завдяки 4 функціям:

iDensityControl, яка гарантує інтелектуальне управління мікрокліматом: взаємодія датчиків в робочій камері, активного видалення вологи та оптимізованої геометрії робочої камери. Для створення мікроклімату, що забезпечує неймовірну продуктивність і чудові результати приготування.

iCookingSuite - це інтелектуальна система приготування в iCombi Pro. На початку процесу приготування ви задаєте бажаний результат, наприклад, рум'янцю або ступінь готовності. Інтелектуальні датчики розпізнають розмір, кількість та стан страв. Залежно від кроку приготування всі важливі параметри, такі як температура, мікроклімат, швидкість вентилятора і час приготування регулярно коректуються для досягнення бажаних результатів. При необхідності ви також можете втрутитися і змінити бажаний результат. Для вас це означає найпростіше управління і відсутність необхідності в контролі. При цьому ви економите час, вихідні продукти і енергію та отримуєте постійну високу якість страв.

iProductionManager допомагає гнучко і раціонально організувати обслуговування À-la-carte, попередню підготовку страв і складні виробничі процеси. Одночасно готувати різні продукти, з оптимізацією часу або енергії, організовувати ефективну послідовність блюд або дотримуватися заданий час виробництва. Без втрати якості.

Приготовання продуктів на грилі залишає сильні забруднення, які не дозволяють iCombi Pro приступити до приготування інших страв.

iCareSystem дозволяє виконати надшвидку проміжну мийку приблизно за 12 хвилин. Потім можна відразу починати готувати броколі. У чистій робочій камері, без зайвих запахів. А коли в кінці дня потрібна сяюча чистота, iCombi Pro повідомить вам про ступінь забруднення. Ви можете вибрати стандартну або еко-очистку з видаленням накипу. Також у нічний час. Завжди з оптимальним результатом і зниженням хімічних речовин в безфосфатними очищувальними таблетками на 50%. iCombi Pro запам'ятовує ваші потреби і запускає збережену програму очищення в потрібний час.

Відтепер все, що ви робите, з iCombi Pro ви робитимете ще краще. Забудьте про громіздкі кухонні агрегати, нехай iCombi Pro працює за вас. 

Широкий модельний ряд серії представлений пароконвектоматами 7-ти різних розмірів від компактних до великогабаритних.
Для отримання додаткової інформації та оформлення замовлення звертайтеся:
📧 horeca@merx.ua

Ми допоможемо підібрати рішення, яке максимально відповідає вашим потребам.

Другие новости