Льдогенератор Hoshizaki FM-80 KE* (работал на выставке)

210 380 ₴
89 925 ₴
- В наличии
- Код: 28009532
- +380 (97) 495-53-00
- +380 (66) 013-14-93сервисный центр
Характеристики:
Тип льоду: лускатий
Продуктивність, кг / добу: 85
Охолодження: повітряне
Хладогент: R134А
Габарити (ДхШхВ), мм: 640х600х800
Потужність, кВт: 0,3
Напруга, В: 220
Вага брутто / нетто, кг: 75/65 кг
Бункер-накопичувач льоду, кг: 26
Виробник: Hoshizaki
Країна: Японія
Опис:
Цей автономний льдогенератор виробляє лускатий лід, який часто використовується для демонстрації риби, свіжих продуктів і напоїв в пляшках. У медицині лускатий лід також використовується для транспортування органів. Завдяки використанню найбільш ефективного процесу виробництва льоду завдяки унікальній шнековій системі споживання води дорівнює виробництву льоду. Основна характеристика лускатого льоду Hoshizaki полягає в тому, що він запобігає обмороження при демонстрації свіжої риби або продуктів.
Ключові особливості:
• Ефективний процес виробництва льоду завдяки унікальній шнековій системі FM Hoshizaki.
• Використовує всю воду, що подається в машину; отже, споживання води одно виробництва льоду.
• Шнек виготовлений з нержавіючої сталі подвійний гарту. У поєднанні з карбоновими підшипниками вони оптимально працюють у важких і вологих умовах. До переваг належать: більш тривалий термін служби продукту і зниження витрат на технічне обслуговування.
• Льодогенератори Hoshizaki управляються мікрокомп'ютером, контролюючи процес виготовлення льоду, щоб він працював найкращим чином при різних обставинах, без необхідності виконувати фізичні настройки.
• Шнек і випарник з якісної нержавіючої сталі збільшують термін служби цих компонентів і всього льдогенератора, а також скорочують витрати на технічне обслуговування.
• Легко очищається повітряний фільтр дозволяє кінцевим користувачам виконувати планову очистку, продовжуючи очікуваний термін служби продукту і скорочуючи частоту і вартість дзвінків технічного обслуговування.
Гарантия на оборудование с распродажи 14 дней.
Самовывоз со склада г.Бровары.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoshizaki |
| Страна производитель | Япония |
| Вид льда | Чешуйчатый |
| Максимальная производительность | 85 кг |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 300 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 640 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Высота | 800 мм |
| Вес | 65 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Тип резервуара для льда | Встроенный |
- Цена: 89 925 ₴




