Апарат шокового заморожування Irinox EF Next S

421 480 ₴
- Під замовлення
Відправка з 08 вересня 2026- +380 (97) 495-53-00
- +380 (66) 013-14-93сервісний центр
Характеристики:
Охолодження: від + 90 ° C до + 3 ° С, 20 кг продукту
Заморожування: від + 90 ° C до -18 ° С, 20 кг продукту
Місткість: GN 1/1 або 600х400мм h65 - 4 шт.
GN 1/1 або 600х400мм h40 - 5шт.
GN 1/1 або 600х400мм h20 - 8шт.
Габарити (ДхШхВ), мм: 790x835x870
Вага, кг: 105
Напруга, В: 220
Потужність, кВт: 0,823
Виробник: Irinox
Країна: Італія
Опис:
EasyFresh® Next незамінний, простий і надійний шоковий охолоджувач Irinox
Апарат EF Next S швидко охолоджує до + 3 ° C і здійснює глибоке заморожування. продуктів з температурою -18°C в середині, навіть гарячі, щойно вийняті з печі. Принцип роботи шокового апарата полягає у відборі тепла від продуктів в найкоротші терміни. EF Next гарантує надшвидке охолодження і заморожування зі збереженням аромату, консистенції, кольору і всіх органолептичних властивостей харчових продуктів, якість і свіжість стають більш тривалі.
EF Next має два цикли охолодження:
DELICATE + 3 ° C: підходить для найделікатніших продуктів, таких як муси, креми, риба, рис, овочі і взагалі продукти не щільні і з високим вмістом води.
STRONG + 3 ° C: ідеально для жирних, дуже щільних, великогабаритних або фасованих продуктів, таких як м'ясо, супи, соуси.
EF Next має 2 цикли заморожування:
DELICATE -18 ° C, проходить в дві фази, перша при плюсовій температурі, а друга при від’ємній, і рекомендується для закваски хлібобулочних виробів або хліба;
STRONG -18 ° C: швидко заморожує продукти середнього і великого розміру до -18°C в активній зоні, при температурі повітря до -35°C. Також ідеально підходить для закріплення структури морозива.
Автоматичне розпізнавання ручного режиму роботи (за часом) або автоматичного режим (з зондом)
Стандартне оснащення:
• Петлі дверей зліва.
• Запатентовані приховані петлі.
• Двері у всю висоту з подвійними скошеними краями.
• Відкривання дверей до 160 °.
• Магнітне і повільне закриття дверей.
• Обладнаний 10-камерної прокладкою, що для високих і низьких температури.
• Велика плоска магнітна поверхня (400x150 мм) для кріплення стрижневого зонда.
• Зонд з сердечником з 1 точкою вимірювання з швидким з'єднанням, антикорозійний, водонепроникний IP67.
• Легке зняття і очищення фільтра конденсатора завдяки перекидній решітці.
• Ергономічна і міцна ручка зі сталі.
• 4,3-дюймовий кольоровий сенсорний екран з інтуїтивно зрозумілими значками і елементами управління; всього за 3 кроки він дозволяє почати охолодження або цикли заморожування.
• Внутрішнє і зовнішнє оздоблення з нержавіючої сталі 304.
• Вбудована конденсація повітря.
• Хладагент R290.
• MultiRack®, запатентований регульований тримач контейнерів, який подвоює кількість контейнерів для кожної моделі і покращує циркуляцію повітря всередині шокового охолодження.
• У комплекті 5 пар напрямних.
• 4 регульовані ніжки висотою 80 - 115 мм.
• Максимальна чистота і гігієна завдяки заокругленим кутам і компонентам в камері.
• USB-порт для завантаження даних HACCP.
Опція (за додаткову плату):
Sanigen®- запатентована система дезінфекції Irinox, вивільняє активні іони які діють на мікроби в повітрі камери і на всіх поверхнях, в тому числі продуктах харчування. Це знижує забруднення і бактеріальне навантаження в повітрі до 99%, також у важкодоступній області, як випарник.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Irinox |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Шафа шокової заморозки та/або охолодження |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Торгові магазини |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 823 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 790 мм |
| Ширина | 835 мм |
| Висота | 870 мм |
| Вага | 105 кг |
- Ціна: 421 480 ₴


