Кошик
19 відгуків
Ціни можуть різнитись від цін на сайті.Уточнюйте у менеджера

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (завтра, 25.07).

Солом'янська 1, офіс 301, Київ, Україна
Додати відгук
обладнання та меблі для HORECA і магазинів
+380 (44) 492-69-59
+380 (97) 495-53-00

Апарат шокової заморозки: 6 вагомих причин для встановлення

Апарат шокової заморозки: 6 вагомих причин для встановлення

Установка шокового охолодження на вашій кухні або професійному виробництві означає підвищення рівня ваших методів приготування, зберігання та обслуговування.

Передові методики, мають переваги у стандартизації якості продуктів, які готуються заздалегідь. Таким чином, ми захищаємо органолептичні аспекти, в тієї ж годину гарантуючи уповільнення процесу розмноження бактерій.

➡️ 1. Оптимізація управління процесами на кухні або на виробництві, збільшення економічної віддачі.

Зростання попиту на поширення професійних апаратів шокової заморозки часто пов'язаність язано з поширенням нових тенденцій на кухні, в яких використовується сіре м'ясо і риба, таких сучасних тенденцій, як молекулярна кухня і сучасні методи випічки.

Все вірно, але є набагато більше. Сучасний підприємець у сфері громадського харчування усвідомив важливість і допомогу, яку обладнання, таке як шоковий охолоджувач, може запропонувати для виробництва, приписуючи їм роль «центрального стрижня», з якого відбувається приготування на кухні.

Апарат шокової заморозки зарекомендував себе як «машина часу», здатна «фотографувати» напівфабрикати (попередньо приготовані або попередньо заготовлені), збільшуючи термін їх зберігання.

За допомогою шокового охолодження ми можемо уникнути проблем через замовлення в останню хвилину або дуже великого меню а-ля-карт.

➡️ 2. Подача здорової їжі, яка зберігає усі свої поживні та органолептичні властивості.

Світові тенденції в сфері продуктів харчування вимагають серйозного осмислення. Згідно опитуванням, проведенням у глобальному масштабі (30 000 чоловік з 61 країни) *, 53% респондентів заявили, що вони готові витрачати більше на покупку більш здорової їжі.

Тому для кожної компанії, що виробляє продукти харчування, необхідно впровадити інтегровану виробничу систему і набір процесів, здатних гарантувати здорове харчування (яке відповідає всім стандартам HACCP) і постійну якість, оптимізуючи управління процесами з економічної та енергетичної точки зору.

Все це неможливо без адекватної системи боротьби з забрудненням та зберіганням. У багатьох університетських дослідженнях науково показано, що харчові продукти, оброблені шокером, мають бактеріальну навантаження в 33 рази менше, ніж ті, які не піддавалися тепловій обробці.

Крім того, проведені випробування і тести показали більш високу концентрацію поживних речовин (вітаміну С) в продуктах, підданих шокового охолодженню, в порівнянні з продуктами, які не піддавалися, що підтверджує кращу якість харчових продуктів, оброблених апаратом шокової заморозки.

➡️ 3. Збільшення терміну придатності їжі, зменшення відходів.

Традиційний метод виробництва включає у собі два простих кроки: приготування та подача.

Це тягне за собою необхідність справлятися з істотним тягарем непередбачуваності та стресу, викликаним складністю зважування:

• правильна кількість, тип замовлень, які надійдуть під час обслуговування;

• кількість підготовлених заздалегідь та приготованих на момент замовлення;

• покупки для підтримки цих приготувань.

Тільки за допомогою шокового охолодження ви можете вийти з режиму приготування та подачі, збільшуючи тривалість приготування.

Наприклад?

Ви можете використовувати від 3 днів до 5 днів (на 70% більше) ваших заготовок (термін придатності) або, при використанні системи шокового охолодження і вакууму, більше 15 днів (на 500% більше). Якщо ми думаємо про готування і заморожування, ми можемо довше зберігати продукти, зменшуючи кількість відходів майже до нуля. Все це позитивно позначається на витратах.

➡️ 4. Зменшення вартості їжі

Щоб оптимально управляти рестораном або виробництвом, важливо ретельно контролювати всі витрати, пов'язані з їжею (собівартість). Давайте поговоримо про одну з найбільших статей витрат для ресторанного бізнесу.

Вплив собівартості їжі на загальні витрати може складати від 25 до 40%. Тільки витрати на персонал вдається наблизитися до цих відсоткам.

Жодна інша стаття не надає такого вражаючого впливу на звіт про прибутки та збитки компанії.

Шокова заморозка у поєднані зі збереженням дозволяє знизити вартість продуктів харчування в середньому на 10%.

Як?

Дозволяє вам купувати сировину відповідно до кращої цінової доступністю в великих кількостях. Як тільки вони приходять на кухню, я готую їх і заморожують для запасу.

Дозволяючи вам зберігати ці продукти довше, зводячи відходи до нуля за допомогою системи приготування та заморозки.

➡️ 5. Різке збільшення швидкість обслуговування.

Технологія на кухні є основоположною, оскільки вона чинить руйнівну дію на проблему швидкості.

Давайте подумаємо про послугу. Якби нам довелося виконувати всю "живу" кухню (готувати і подавати), у нас будуть повні духовки протягом тривалого часу, з працею задовольняючи всі запити в короткі терміни.

Традиційні підприємці і шеф-кухарі могли б вибрати наступні рішення: додати персонал та придбати додаткові плити на кухню. Результат: більш високі експлуатаційні витрати, більш високе споживання енергії.

З шоковим охолодженням концепція змінюється. 90% часу приготування виконується раніше (в попередні дні, в найбільш спокійний час), і під час обслуговування ми повинні виключно регенерувати продукт протягом приблизно 10% часу.

Це означає, що під час обслуговування печі стають на 90% вільніше, а швидкість подачі страв не має собі рівних!

➡️ 6. Кухня більш гнучка, інноваційна та адаптивна до змін.

Численні світові експерти в області сучасного дизайну кухні та виробництва неодноразово підкреслюють важливість наявності багатофункціонального обладнання, гнучкості, які дозволяють змінювати ритми виробництва та обслуговування відповідно до потреб клієнтів, які постійно змінюються.

Апарати шокової заморозки від італійського провідного виробника Irinox визнані кращими в світі. Компанія постійно інвестує в дослідження та вдосконалення своїх технологій, пропонує революційні концепції та інновації. 

На додаток до згаданих вище «холодних» функцій, апарати шокової заморозки Irinox, можна використовувати для розпушення, розморожування, пастеризації, приготування при низьких температури та підтримки тепла.

Більш доступною альтернативою є апарати шокової заморозки виробництва Tefcold, Данія.

Для отримання додаткової інформації та оформлення замовлення звертайтеся:
📧 horeca@merx.ua

Ми допоможемо підібрати рішення, яке максимально відповідає вашим потребам.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner